اصلاحات نیوز

درگذشت مشکوک همسر و مادربزرگ پزشک خوش خطِ تبریزی + آخرین اخبار

ماجرا از این قرار است که ظهر شنبه این هفته مردی به درمانگاه محل فعالیت پزشک جوان در کوی فیروز مراجعه می کند و از وی تعداد اعضای خانواده شان را جویا می شود تا به تعداد، غذای نذری بیاورد.

آخرین خبر : دستگیری دکتر صلحی؟

پزشک خوش خط

توجه: آخرین جزئیات از این حادثه ی تلخ

کالبد شکافی، و مشخص شدن روند پرونده

به گزارش اصلاحات نیوز: دکتر جوان نیز بی خبر از همه جا تعداد اعضای خانواده اش را اعلام می کند. بعد از اینکه غذای نذری را دریافت می کند آن ها را به خانه برده و خودش نیز اعلام می کند عصر بعد از برگشت به خانه از آنها می خورد.

پزشک جوان بعد از اتمام کار در درمانگاه هنگام ورود به خانه اش مشاهده می کند که مادربزرگ،نامزد،پدر،مادر و برادرش دچار تنگی نفس شده اند به همین دلیل به سرعت آن ها را به بیمارستان سینا می برد.

در این ماجرا مادربزرگ خانواده جان می سپرد و در حال حاضر نیز نامزد  پزشک تبریزی در کما به سر می برد که به گفته پزشکان وضعیت مساعدی ندارد.همچنین پدر و مادر وی نیز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری هستند و برادرش نیز روز گذشته از بیمارستان مرخص شد.با وجود اینکه هنوز دلیل مرگ و مسمومیت اعضای خانواده این پزشک مشخص نیست ولی شواهد و قرائن حکایت از مصرف غذای آلوده دارد.بر اساس اظهارات خانواده این پزشک،پزشکی قانونی در حال بررسی دلایل فوت یکی از اعضای این خانواده است
/رکنا
 
مرگ همسر پزشک علیرضا صلحیبروز رسانی:

متاسفانه همسر پزشک تبریزی هم فوت کردند

تکمیلی:

بهنام نیکزاد از فعالان سیاسی تبریز و از دوستان این پزشک می‌گوید:

ظاهرا فردی به درمانگاه دکتر صلحی مراجعه کرده و پس از پرسیدن تعداد اعضای خانواده دکتر برای ایشان غذای نذری برده

احتمالا فوت افراد به علت خوردن غذای مسموم بوده است.

متاسفانه مادربزرگ و همسر دکتر صلحی فوت کرده‌اند و پدر و مادر ایشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان تحت نظر هستند.

برادر ایشان نیز که پیش از این مرخص شده بود دوباره در بیمارستان بستری شده است.

دکتر علیرضا صلحی از فعالان سیاسی آذربایجان شرقی و عضو حزب اتحاد ملت بود که شهرتش به خاطر تجویز نسخه‌های خوش خط و توصیه به گوش دادن صدای شجریان به جای مصرف دارو بود.

/خبر آنلاین

 

پیام تسلیت وزیر بهداشت به پزشک‌خوش‌خط تبریزی

وزیر بهداشت در پیامی درگذشت دو تن از اعضای خانواده دکتر صلحی پزشک خوش‌خط تبریزی را به وی تسلیت گفت و بر پیگیری دلیل این حادثه تاکید کرد.

+

درگذشت خانواده پزشک تبریزی، مساله امنیتی نیست

شبستری خیابانی،معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:

مساله فوت این افراد، به هیچ عنوان مساله‌ای امنیتی نیست.

این موضوع از طریق مراجع ذیصلاح در حال پیگیری است و پس از اقدامات صورت گرفته، اطلاع رسانی‌های لازم به مردم توسط مسئولان مربوطه انجام خواهد شد /ایسنا

مطالب مرتبط:
پیام تسلیت وزیر بهداشت به پزشکِ خوش خطِ تبریزی

 

این مساله، امنیتی نیست

جزئیات مرگ خانواده پزشک سرشناس تبریزی

با دیگران به اشتراک بگذارید
 1. سيما گفت:

  جمع کنین بابا! نسخه دکتر عمومی مگه چی داره؟ داروی شیمی درمانی که نمینویسه! فوقش دو انتی بیوتیک و سرماخوردگی و سرم و ا ار اس نوشته! مگه چنده؟!؟! تو نسخه که دکتر یک کتاب نوشته ولی اثری از دارو دیده نمیشه!؟!؟ معلومه که از اول، خودش مظنون بوده! غذا رو خودش اورده داده و تازه نخورده! فقط به این آقای دکتر نذری دادن و به هیچ کسی در اون درمانگاه نذری داده نشده! نیست که تافته جدا بافته همه دوستاش هم خبر نگارن و اونو تو فضای مجازی معروف کردند. وگرنه موسیقی درمانی هم ابداع ایشون نبوده، دکتر دیگه ای راجع به اش حرف زده، ایشون عملا ایده آن دکتر رو دزدیده! درست هم که نمی خونین مقاله ها رو! این آدم به شدت عقده ی حقارت داشته و بس!

  1. شما پرش افکار داری دوست عزیز،دکترو ول کن به روح و روان خودت رسیدگی کن

  2. برو بابا تو دیگه از کدوم دهاتی اومدی فک می کنی همه چی می دونی همرو می شناسی جهت اطلاعت اونایی که می خونی مقاله نیست مقاله تحقیقیه که بیس علمی داره نه چرت وپرتایی که تو می خونی مقاله خون:-))

 2. مجید گفت:

  دوستان عزیز ماوشما ازهمه چیز بی خبریم استنادات ما قطعا به روابطمان بادکترویابرعکس باالمیرای روانشاد برمیگردد که قبل ازاین واقعه چه مراوداتی داشته ایم بنده چون نسبت فامیلی با مرحوم المیرادارم وازسوی دیگرباپدرش نیز سابقه رفاقت دارم دو مطلب را پیشنهاد کی کنم.
  اولا اینگونه موارددرمملکت نه باراول بوده ونه آخرین بارخواهدبودمسئولین مرتبط بااین پرونده هم مطمئن باشید بانطرات جورباجورشماکاری ندارندوباکمال دقت وآرامش پیگیرماجراهستندواین نویدرامیدهم به حرمت امام حسین تاچهلم امام این پاکت دربسته ومهروموم شده بدست خودآن حضرت بازخواهدشد.
  دوما از دوستان عزیزآقای صلحی جسارتا خواهشمندیم اینگونه پیش داوری های خیال بافته را کناربگذارندوبه عنوان یک فردکاملا بیطرف مسائل رادنبال کنند .وبه شواهد وقرائن درپرونده بیشتر دقت کنند.

 3. خوب خود دکتر یه جوابی بده مقابل این همه صحبت ها

 4. فقط برای یک لحظه خودتون رو جای این دکتر بگذارید،عذادار هستی و همزمان با زدن این حرفها آبروت رو هم ببرن!! امیدوارم خدا بهش صبر بده

 5. یکی از نزدیکان دکتر صلحی: خبر اعتراف ایشان کذب محض است
  ——————————
  به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، یک فرد نزدیک به خانواده پزشک تبریزی مدعی شد اخبار مربوط به اعتراف و نقش این پزشک در مرگ اعضای خانواده‌اش کذب است.

 6. شیرین گفت:

  شبیه به این ماجرا قبلا شنیدم. البته سمی در کار نبود و گلوله بود. چرا؟؟؟چون یک شخصی پزشک رو مقصر مرگ همسرش می دونست. خوب کمی افسردگی و کمی اختلال روحی و غم از دست دادن همسر و ….. و فکر انتقام از دکتری که اصلا مقصر هم نبود . همسر اون مرد به هر حال زمان مرگش فرا رسیده بود و پزشک اصلا مقصر نبود اما توهم اون مرد جان پزشک رو گرفت. ممکنه این بار هم کسی توهم زده باشه و فکر انتقام از یک پزشک به خاطر بیمارش رو داشته. نمی دونم اما ممکنه. خدا به دکتر واقعا صبر بده‌. از دست دادن عزیزان یک طرف اتهام مقصر و قاتل بودن هم یک طرف. خدا کمکش کنه. زمانه ی بدیه. امتحان الهی هم هست. خدا کمکت کنه

  1. علی گفت:

   فعلا که سنگ را گرفتن و سگ را ول کردند.. خدا به دکتر و خانواده اش صبر بده

 7. ندا گفت:

  اینقد قضاوت بی جا نکنید فقط خدا میدونه چی شده و مطمنن معلوم میشه….پس انقد از خودتون حرف درنیارید….ملت ما یاد گرفتن بجا همدردی قضاوت بی جا کنن و شایعه درست کنن.

 8. ترانه گفت:

  به هیچ وجه نه اثبات شده و نه شواهد نشون می ده که کار دکتر بوده فقط و فقط در حال بررسی هستن این رسانه ها به چی می خوان برسن با حرمت آدمارو اینجوری شکستن و شایعه پراکنی!! واقعا جالبه یعنی یه جو انسانیت و وجدان ندارن که برای کسی که الان پر از درد و اندوه هست به اندازه ی کافی، این حرفارو نسازن؟ تیتر زدن اینور اونور پزشک متهم شد آخه اتهام کجا اینا هنوز دارن از همه بازجویی می کنن خجالت بکشین چرا وقتی اینجوری هتک حرمت می کنن رسانه ها هیچکی جلوشونو نمی گیره مملکته این !!!!! ا

 9. شنیده ها حکایت از آن دارد که؛
  جناب دکتر صلحی به دلیل اختلال روانی،
  خودش کل خانواده اش را به کام مرگ فرستاده،
  و اعتراف کرده غذاها را خودش آلوده کرده است.

  رستورانی بعد از دیدن این موضوع،
  در فضای مجازی به آگاهی رفته و گفته که،
  «همین آقای دکتر» شب قبل حادثه پنج غذا،
  از رستوران ایشان گرفته است.

  این دکتر که گوش کردن به آواز شجریان را برای بیمارانش تجویز میکرد و دستخط زیبایی هم داشت،
  به دلیل اتهامات پیش گفته هم اکنون در زندان بسر میبرد.!!!

  🍀🌱🌱🍀
  @nabkotah

  1. عباس گفت:

   اره جون عمت تو بمیری
   خود تو قاتل دکتر هستی

  2. سیروس گفت:

   این اخبار که در فضای مجازی منتشر کردند کذب است و خود نیروی انتظامی هم بیان کرده در حال بررسی هست و از خود دکتر هم در حال بازجویی هستن اما جالبتر این است که عده ای دوست دارند کار خود دکتر باشد و با شعف و سربلندی میان این اخبار کذب رو پخش می کنن، براستی بعضی از ما مردم پستی هستیم مثل شما هموطنم!!! شما هم به نوعی اختلال روانی دارید

  3. سیما گفت:

   خوبه والله..یعنی اینقدر احمقین که فقط با شنیده هاتون به دیگران تهمت می زنین،هرکی به قرار دادن دکتر تو این وضعیت داره به هر نحوی کمک می کنه ایشالله خودش به بدترین شکل یه روزی گرفتار بشه شاید قرار گرفتن تو شرایط سخت به انسانیتش اضافه کنه

 10. علی گفت:

  چرا خبر نمیزارین ازش؟

  1. حمید گفت:

   شرم بر شما نادانان

 11. 333 گفت:

  به نظر من کار خود دکتر می تونه باشه

  1. الیاس گفت:

   دوست عزیز،پیشنهاد می کنم کتاب بیشعوری نوشته ی خاویر کرمنت رو حداقل یکبار مطالعه کنید انشالله که برای شما و امثال شما از جمله خانم ماندانا مفید واقع می شه و ازین وضعیت تا حدی درتون میاره.

 12. فرشته گفت:

  اقای دکتر تسلیت میگم ماراهم در غم خود شریک بدانید, بخدا الان یکهفته هست غصه شما و خانواده عزیزتان را میخوریم, خیلی دردناک هست, متاسفانه گرگهای پست فطرت زیاد شده ان قاتلی که از پشت خنجر زد مانند جعده, قاتل امام حسن ع,و قاتل امام رضا, خداوند بهتون صبر بده و به بازماندگان شفا,

 13. فرشته گفت:

  فقط تنها کلمه ای که زیبنده این خبر است, این هست:قاتل بی حیا متاسفیم برات.

 14. یلدا گفت:

  توهین نکنید دوستان

 15. من هم خدمت این پزشک گرامی تسلیت عرض می کنم ولی فکر نمی کنم در جامعه ایران ستیزی علیه پزشکان وجود داشته باشه پزشکان خدمات زیادی به جامعه انجام میدن که در خور تقدیر هست و در ثانی چنین پزشکی که دیگه جای خودشو داره در هر حال من خیلی خیلی متاسف شدم تسلیت میگم

  1. هانیه گفت:

   فکر کن تینا جان،کلنگشو مهران مدیری زد،بقیه هم ادامه اش دادن از جمله اون مهرجویی و بهدادو بختیاری و غیره.. همینایی که پول مفت می گیرن واسه یه برنامه تلویزیونی دقیقه ای میلیون میلیون اونوقت از درامد پزشکا که حاصل سالها درس خوندن و جون کندن و از جوونی گذشتنه به شدت می سوختن.. ولی باید از این مردم قدرنشناس و نفهم هم تشکر کرد که به این آسونی بازیچه شدن این روزهایی که گذشت

  2. حسین گفت:

   تو اصلا می دونی این پزشک کی بوده و رابطه اش با همسر و خانواده اش چجوری بوده که دربارش به بی رحمانه ترین شکل ممکن قضاوت می کنی؟ ؟ کمی انسان باشین بجای همدردی میاین چرندیات می نویسین تو اگه از خودت برمیاد سم بریزی تو غذا همه ی خانوادتو بکشی همرو مثل خودت نبین

 16. 🔘 هیس دکترها فریاد نمی زنند! 🔘

  جراح و متخصص چشم، فوق تخصص قرنیه

  برداشت اول :
  “پزشکی که به دنبال نذری خوردن مردم فقیر باشه، همون زهر بخوره بهتره!”

  این ها نظرات مهوع یکی از هموطنان نه چندان شریف در صفحه شخصی اش در ارتباط با مرگ همسر و مادربزرگ دکتر علیرضا صلحی پزشک جوان تبریزی است.

  پزشکی که به واسطه خط خوبش قبلتر نسخه های تجویز موسیقی و یا کمک به هزینه درمان بیمارانش در فضای مجازی دست به دست می شد، حالا عزادار مرگ عزیزانش به دلیل غذای فاسد و یا سمی است.

  پزشکی که از قضا در درمانگاه های شهرش بار درمان بیماران را بدوش می کشد، نه زیر میزی میگرفته، نه گزندی به بیماری رسانده، نه قاتل است، نه بخیه کش؛ بلکه مثل هزاران رتبه تک رقمی و دورقمی کنکور تنها جرمش پزشک بودن است!

  کاری به حادثه دردناک مرگ دو عزیزش ندارم، گرچه این حادثه سوقصد بوده باشد یا سهو ، چیزی ازین تراژدی بزرگ نمی کاهد، دردم از تعفنی است که در ذهن بسیاری موکد شده و به هر بهانه ای ناکامی ها و حقارت های زندگی شخصی خودشان را با لجن پراکنی به بقیه، التیام می دهند. ای کاش اینان حداقل دهان را ببندند که بوی گندِ این حجم از زعارت بالا نزند.

  برداشت دوم: آذر ٩۴
  پراید سفید رنگی بدلیل سرعت بسیار زیاد در اتوبان به گارد ریل برخورد میکند، به خط مقابل می افتد و با پژویی تصادف می کند، فیلمی از این حادثه دست به دست می شود، مرد میانسالی روی زمین افتاده است، خون سر و تنش را آغشته است و ناله می کند: کمکم کنید ، تورو خدا کمکم کنید…
  چند نفری با موبایل هایشان مشغول فیلم برداری هستند و ناله های مرد میانسال همچنان می آید که قسم می دهد و کمک می خواهد. اما کسی نمی رود سر مرد را بر زانویش بگذارد، اندکی به او امید بدهد، از امبولانسی که نمی آید بگوید، بگوید که چیزی نیست، خوب می شوی، به بیمارستان که برسی همه چیز درست می شود.
  کسی نیست همه مشغول اند، هر شهروند، یک خبرنگار از ما هیولاهایی ساخته که یادمان رفته باید اول انسان بود بعد خبرنگار!

  آن مرد میانسال که در فیلم جان می دهد، شادروان دکتر عزت الله صادقی تنها فوق تخصص جراح عروق کرمانشاه و برخی شهرهای غربی کشور و بنیانگزار بخش جراحی عروق کرمانشاه بود. کسی هم نپرسید چرا گارد ریل نتوانسته خودروی پراید را در همان سمت نگه دارد یا چرا خودروی وطنی دکتر نتوانسته جانش را حفظ کند؟

  برداشت سوم: آذر ٩۴
  شعله های آتش از پنجره های آپارتمانی در ایذه بیرون می زند، خانم دکتر جوانی در آتش گیر افتاده است، آتش نشانی آمده است اما ارتفاع پله نجات مناسب نیست، شلنگ اتش نشانی کوتاه است و مامور مسن آتش نشانی نیز خطر نمی کند.

  خانم دکتر زنده زنده جلوی چشم همگی می سوزد و کسی بعدها کمپین علیه اتش نشانی راه نمی اندازد، کسانی که برای یک سانت بخیه جگر کباب می کردند، برای کوتاهی چند ده متری پله و شلنگ سکوت می کنند، کسی لعنی نمی کند ، توهینی نمی کند و پزشک جوان در گمنامی جزغاله میشود و می میرد.

  برداشت چهارم: دی ماه ٩١
  دکتر امیر میرباقری فوق تخصص گوارش و استاد دانشگاه تهران به همراه برادرانش دکتر نادر، مهندس امید و دکتر نظام الدین پزشکی بعلت گاز گرفتگی ناشی از لوله دودکش غیر اصولی ساختمان در دزفول جان باختند. مجموع سالهای تحصیل دانشگاهی این چهار نفر که به ساعتی جان باختند، خسران از دست دادن این نخبگان جامعه را عیان تر می کند، ولی باز هم کسی در حد یک پرسش ساده از مهندس ناظر ساختمان یا نظام مهندسی نمی کند.

  برداشت پنجم: آذر ٩۴
  دکتر علی پویان تنها جراح مغز و اعصاب کاشمر که برای خدمت و گذراندن دوره طرح به این منطقه امده بود، در حادثه رانندگی در جاده کاشمر- شادمهر فوت کرد. جانشین فرمانده پلیس راه کاشمر با تاکید بر اهمیت دو بانده شدن این محور که به جاده مرگ شهرت یافته در همان زمان گفت: “گرچه از امروز مهندسان مشاور جهت مطالعات دوبانده شدن حضور یافته اند اما شتاب در عملیات اجرایی آن ضروری است.” سوال این است ایا این مهندسان مشاور یا راه سازی بازخواستی شدند که این چنین سرمایه علمی مملکت که سالها عمر و هزینه برای به بارنشستن وی رفته است را در جاده مرگ شان به کام مرگ کشاندند؟!

  برداشت هفتم ، تجاوز به خانم دکتری که پزشک روستایی در یکی از روستاهای استان گلستان بود…

  برداشت هشتم، مرگ دکتر امیر کیخسروی از تب کریمه و کنگو در بیمارستانی در مشهد…

  برداشت نهم، مرگ دکتر نرمین شهپوری پزشک داوطلب کاروان زوار ایرانی بدلیل سانحه رانندگی در جاده سامرا…

  برداشت دهم… برداشت یازدهم…. برداشت….

  دوباره جمله آن هموطن به خاطرم هجوم می برد، اخبار مرگ همکارانم در این سالها و عقده گشایی ها و توهین های برخی مسلسل وار از جلوی چشمش رد می شوند.

  سرگیجه میگیرم و آخرین جمله را می نویسم:

  از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست.

  1. رضا گفت:

   خیلی عالی بود،اما قطعا این آخرین بار نخواهد بود که شاهد چنین اتفاقاتی می شویم،متاسفانه آنانکه باید برای این و ضع فکری کنند و کاری کنند کارهای مهمتر و مفیدتری برای خودشان دارند که انجام دهند،این اتفاق هم مثل قبلیها چند روزی داغ است و بعد فراموش می شود تا بلای بعدی

 17. بختیار گفت:

  کار ، کار عناصر پانتورکیست متعصب و ایرانی‌ستیز است. کسانی که با هرچه و هر که رنگ و بوی ایرانی داشته باشد با هر که عشق و علاقه ای به ایران و فرهنگ و زبان فارسی داشته باشد- به ویژه اگر خود آذری باشد- دشمنند.

 18. بختیار گفت:

  کار ، کار عناصر پانتورکیست متعصب و ایرانی‌ستیز است. کسانی که با هرچه و هر که رنگ و بوی ایرانی داشته باشد با هر که عشق و علاقه ای به ایران و فرهنگ و زبان فارسی داشته باشد- به ویژه اگر خود آذری باشد- دشمنند.

  1. حسین گفت:

   جناب بختیار چرا از مرگ خانواده این پزشک عزیز جهت عقده گشایی و لجن پراکنی افکار پوسیده ذهنت استفاده می کنی. اولا بر فرض اگر پانترکی هم وجود داشته باشه چرا باید خانواده این پزشک رو مسموم کنند?? مگر این پزشک افتخار تبریز نبود? واقعا چرا ذهن امثال شما اینقدر مسموم و نفرت انگیزه چه دلیلی برای این تهمت ها دارید? اینو داتون باشه افتخار وجود این شخص اول برای ما ترکها و تبریزه بعد برای کل ایران. اگر مسمومیت غذا عمدی بوده باشه شرافت و انسانیت رو زیز سوال بردن امیدوار هر چه زودتر مشخص بشه .. اصلاحات منادی ازادی و اندیشه جواب بتده رو تایید کنید…

  2. محسن گفت:

   بختیار لجن پراکن کار کار خود ایرانی پرستها هستن. افکار پوسیدت کاملا مشخص میکنه که خود عقده ایت این کار رو کردی.
   چاپ کن

 19. علیرضا گفت:

  باعرض تسلیت خدمت آقای دکتر وخانواده محترمشان،باید همه مواظب این افراد شرور و تکفیری باشیم اگر انسان بودند همچین کاری انجام نمی دادند اینها با وهابیون کثیف فرقی ندارند.

 20. علی گفت:

  با عرض تسلیت محضر خانواده دکتر صالحی بعید میدونم این موضوع مرتبط با استاد شجریان باشه بی شک قصد و غرض دیگری در کار بوده که شخص خاطی اقدام به چنین کار کثیفی کرده خدا هر چه زودتر جزایش را بدهد.

 21. ارام گفت:

  به هر دلیلی که این فرد این جنایت رو مرتکب شده فقط میتوان گفت یک روانی وعقده ای بوده . امیدوارم این ستیز بیجا علیه پزشکان هر چه زودتر از جامعه ایران برچیده بشه و تنها راهش از طریق تبلیغات درست دولت است که جو را با مجازات واقعی افراد خطاکار ارام کنند وگرنه همین اش و کاسه ادامه خواهد یافت. نباید به دلایل سیاسی پزشکان را افراد مال دوست جلوه دهند تا نگاه ها از کسانی که میلیاردی برداشت پول دارند و داشته اند متوجه این قشر زحمت کش شود که سالهای نوجوانی و جوانیشان فقط به درس و کشیک و…. سپری شده

 22. هاشم گفت:

  اینها انسان نیستن حیوان هستن دکتر ما مردم رادر غم خود شریک بدانید واز خداوند حق تعال برای شما صبر وشکیبایی خواستارم

 23. یک نفر حرف حق را زد البته بقیه هم درست اظهارنظر کردند که جنایتکار های کثیفی هستند اما حرف حق همین است به خاطر سیاسی بودنش و علاقمند بودن به استاد شجریان کور شود هر آن که نتواند دید درود بر دکتر صلحی و درود بر استاد شجریان
  بی شک کار اطلاعاتی ها بوده البته باز والله اعلم

 24. سارا گفت:

  خانم ماندانا شرم آوره زدن این حرفا،شماکه اینقدررر قضاوتت مختله که میگی خودش سرومرو گندست امیدوارم هیچوقت بلایی مشابه سر خودت نیاد و عزیزاتو بی گناه از دست بدی بعد دیگران بیان بشینن بگن الله اعلم شاید کار خودش بوده چطور خودش نمرده

 25. خدارحمتشون کنه وازخداوند منان صبروشکیبایی رابرای بازماندگان مسلت داریم …….. اگه کاری عمدی باشه من باجرات میگم تف به شرف و ناموسش خیلی آدم کثیفو پستی بوده تف به غیرت و انسانیتت بی ناموس

 26. رضا گفت:

  اوج اوج اوج حسادت و تحجر و نادانی
  خدا بهمون رحم کنه با وجود چنین حیواناتی
  تفکر داعشی رو همه جا میشه دید ولی ظاهرا کسانیکه میگفتند دلخوش به این نباشید که آب مجانی میشود برق مجانی میشود اتوبوس مجانی میشود دلخوش به این مقدار نباشید ما معنویت شما را ارتقا میدهیم حسابی معنویت و انسانیت ما رو ارتقاء دادند

 27. اگه از غذای نذری بوده باشه اونم نذری مولا حسین (ع) ک شک نداشته باشین بزودی تقاص کار زشت و دور از اخلاقیات و انسانیتشون رو پس میدن ولی از اونجایی که بعید میدونم این خبر صحت داشته باشه و احتمال ۹۹/۹۹درصد کذب و بخاطر ایجاد عدم استقبال از تاسوعا و عاشورای حسینی و نذری های اونه و طبق معمول احتمالا از اخبار دروغین اصلاحات با هدف ترویج سنت و عرف شکنی هستش ک بازم در این صورت شک نکنید جوابگو باید باشید
  اصلا گیریم ک عذای مسموم خورده باشن از کجا معلوم از همون غذای نذری بوده؟از کجا معلوم غذای نذری رو همین آقای دکتر به ظاهر بد اقبال خودش مسموم نکرده باسه چطوره که خودش سورو مورو گنده زنده و سالم مونده چرا خودش از غذای مسموم نخورده؟
  هر چند که الله و اعلم و خدای ناکرده نمیخوام تهمت بزنم ولی طبق تجربه شخصی خودم دیدم افراد به ظاهر سالم و دارای شان اجتماعی بالا ک از درون متزلزل و دارای مشکل روانی بودن و با ترفندهای خیلی زیرکانه جون افراد خانواده و حتی بچه خودشون رو گرفتن و بعد از کلی تحقیقات پلیس و گذشت زمان بسیار نتایج نشون داده قاتل کسی نبوده جز فرد داغدار و مدعی
  به هرحال امیدوارم هر کس ک بوده خداوند بزوری ب جزای عمل ننگینش برسونتش

  1. تو دیگه چقدر احمقی که به این پزشک شریف نیکوکار تهمت میزنی
   خاک برسرت امثال شماها افتادن به جون ما

   1. مریم گفت:

    واقعااا… مارپل بازی در میاره می گه شاید کار خودش بوده چرا خودش نمرده؟! باشه دفعه ی بعد یه سم قوی تر بریزین ببرین که خود طرفم حتما بمیره

  2. انسان گفت:

   خانم ماندانا،واقعا درکش برا خیلی سخته،چطور دلت رضا میده این جملات را در مورد شخصی که داغداره و عزیزانش رو از دست داده بنویسید…
   خدا به این عزیزان و بازماندگان صبر جزیل عنایت بکنه
   ماندانا خانم به شما هم پیشنهاد می کنم حتما در مورد خودتون،قضاوتهاتون،افعالتون و دلشوریهاتون)(البته اگر هست)در تنهایی بیشتر نأمل و تفکر کنید!
   یا علی

 28. افسوس که تمام ارزشها و مقدسات را مثل همین غذا آلوده کردند…وقتی که حرمت نذر و نیاز و محرم حرام شود
  مم ..معنای خیر و خوبی هم ز عالم معنا تمام شود

 29. رضا گفت:

  واقعا که فقط میشه گفت عمل بیشرمانه بوده و روی داعشو سفید کرده هر که بوده

 30. حاج ممد گفت:

  خدا رحمت کنه و صبر بده
  باید هدف اون شخص رو دونست بعد قضاوت کرد.
  شاید اون شخص هم تجربه همین داستان رو داشت مثل بعضیا زود قضاوت کرده

 31. علیرضا گفت:

  آقا رضا ی خانی وزیر چرا باید در اولین فرصت حضور پیدا میکرد؟درست است که ضایعه بزرگیست واتفاق دردناک شما خودت اگر جای وزیر بودی میرفتی؟ یعنی اینقدر بیکار بودی که کارهای وزارت رو ول کنی وبرای پیگیری خودت راسا اقدام کنی؟بحث رو سیاسی نکن. حالا مثل بچه‌های خوب بشین و درساتو بخون. آفرین

  1. وزیر بیکار بود که رفت دیدن کیارستمی؟ یه بارم نه چند بار؟ یا اینکه اونجا دوربین بود و جاهای دیگه نیست که بره؟؟

 32. سینا گفت:

  یکی به جای همدردی نوشته بود،دکتری که دنبال خوردن نذری باشه همون بهتر که زهر بخوره،یکی دیگه هم نوشته بود،مفت باشه کلفت باشه!!!! اینجور مردمی داریم ما،چی ازمون مونده واقعا؟ فقط کینه و حسادت،ادعای فرهنگ و تمدنم داریم مسلمونم هستیم خودمونم بهتر از همه عالم می دونیم…مملکتی که مزد مردم نیکوکارشو مثل دکتر پیرزاده و دکتر صلحی می ده واقعا جای خدمت و زندگیه؟؟!! آیا فقط کیارستمی انسان بود و جونش عزیز که عده ای برای جلب توجه و صرفا مطرح کردن خودشون اومدن سروصدا کردن؟ وجدان کجا رفته انصاف کجا رفته چرا هرروز داریم پست تر و بدبخت ترمی شیم!!!

 33. علیرضا گفت:

  رضا خانی چرا چرت میگی. اگه هیچی نگی بخدا نمیگن لالی.

 34. ع س گفت:

  جناب اقای دکتر این مصیبت بزرگ را به شما تسلیت میگویم خداون به شماوخانواده همسرتان صبر عنایت کند وامید وارم که فرد خاطی را هرچه زودتر شناسایی کنید تا ماموران وکاراگاهان کارکشته نسبت به دستگیریش اقدام کنندوبه سزای اعمالش برسونن این خاینین رویزید وسفید کردن با این کار پستشون

 35. شاید از گروه داعش بودن

 36. هدف. دکتر صلحی بوده که موفق نشدند او را بکشند اگر اسید پاشان اصفهان پیدا شدند این فرد هم پیدا می شود نوشته سیاسی

 37. علی گفت:

  این کار پان موغولهای زوزه کش است.

  1. عباس گفت:

   در جواب علی که گفته کار زوزه کشان بوده بگم شک ندارم تو قاتل دکتر هستی با این همه نادانی و توحش که در ذهن تو و عقده هایی که داری خودت رو لو میدی

  2. محمد گفت:

   ای علی کودن کودنتر از کودنان
   همانطور که خودت هم میدونستی عناصر و همفکرای خودت قاتل دکتر سناخته شدن باری اگر حتی خودش بوده باشه:)

 38. مریم گفت:

  وااااای .چه ادمای بیشعوری.انشاالله خداوند نابودشون کنه
  الهی بمیرم.خدا بهش صبر بده

 39. معصومه گفت:

  وااااای .چه ادمای بیشعوری.انشاالله خداوند نابودشون کنه
  الهی بمیرم.خدا بهش صبر بده

 40. روحشان شاد و محشور با سالار و سرور شهیدان و ۷۲ تن از یاران بزرگوار ایشان.

 41. الناز گفت:

  واقعا شرم آور وتاسف باره اگر هم خصومتی داشتن به خانواده ش چرا ظلم کردن؟

 42. عمدی بنظر میرسه… چون طرف غذا رو برده تو درمانگاه داده تعداد و هم پرسیده

  1. فرنیا گفت:

   واقعا تلخ و غم انگیزه

   1. فرزاد گفت:

    ماندانا تو واقعا انقد احمقی یا ادای احمق ها رو در میاری با این نظر مسخره ات؟
    تسلیت دکتر دوست داشتنی…

 43. سارا گفت:

  انشالله خدا بهشون صبر بده.خیلی دردناک بود…. کار جامعه ی ما به کجا رسیده؟! یه روز اسیدپاشی یه روز باز کردن بخیه ی یه بچه ی بیگناه و حالا هم…
  به نظر من اگه از همون اول محکم برخورد میکردند این نمیشد و انقدر راحت جرات نمیکردند هر غلطی دلشون میخواد بکنند
  اسیدپاشی کار کی بود؟! مجازاتش چی شد؟!
  و این که مجازات اون دکتر در برابر کارش کافی بود؟!
  خدا عاقبت همه رو بخیر کنه

 44. با سلام و ادب
  خداوند به آقای دکتر صلحی، خانواده ایشون، خانواده همسرشون و تمامی دوستان و نزدیکانشون صبر و اجر عنایت کنه.
  این اتفاق قلب همه مردم ایران رو جریحه دار کرد. از خداوند میخوایم در این ایام عزیر، عزیزان از دست رفته ایشون رو سر سفره امام حسین علیه السلام مهمان کنه. بیش از هر چیز دعا میکنم که مسمومیت این غذا ناشی از یه اتفاق ناخواسته باشه، چرا که این حادثه علاوه بر اینکه به جهت مرگ چند نفر از هموطنان همه رو ناراحت کرده و هم به دلیل اینکه این عزیزان از بستگان یک پزشک محبوب ایرانی هستند (که متاسفانه چندی است جامعه پزشکی مورد بی مهری و شماتت رسانه ای و مسئولین و مردم واقع شده اند). اما بیش از هر چیز باعث اشاعه این مطلب در اذهان میشه که ممکنه کسانی هم پیدا بشند که حتی از نذری امام حسین به عنوان ابزاری برای پیاده سازی افکار بیمارگونه و شوم خودشون استفاده کنند و این مطلب باعث بر هم زدن ارامش روانی جامعه و ایجاد حس نا امنی نسبت به همه چیز میشه.
  امیدواریم مسئولین مربوطه در همه دستگاه های مربوط به طور ویژه این موضوع رو پیگیری کنند.

 45. علی گفت:

  تف به انسانیت این قاتل

 46. رضا گفت:

  Reza Khani:
  راستی یک سوال؟!

  بنظر شما رفتن به سراغ دکتر صلحی داغدار از اون جاهایی نیست که وزیر بهداشت می بایست خودش را در همان ساعات اولیه میرساند؟

  البته که سوال بی ربطی پرسیدم
  چرا که:
  دکتر صلحی نه بازیگر است و نه کارگردان
  دکتر صلحی نه سیاستمدار است و نه سیاسی
  دکتر صلحی نه قهرمان فلان رشته هست و نه ….
  دکتر صلحی فقط یک پزشک عمومی است همانند بقیه پزشکان عمومی که وزیرش او را ناقص الخلقه می داند و دزد و بی مسوولیت

  و آیا از اون جاهایی نیست که قضات و وزیر دادگستری! و الباقی ورود کنند
  که البته نیست.
  مگر جایی بخیه ای باز شده و یا مگر پزشک اورژانس به همراه بیماری توهین کرده که کلیه قضات کشور یکصدا شوند و از وزیرشان استعانت بطلبند…

  1. ر.د گفت:

   آقای دکتر همکار عزیز ما را در غم خود از راه دور شریک بدانید……..

 47. راست هست این اتفاق تلخ

 48. داود گفت:

  با سلام بر حسین ویاران حسین واقعا نمی دانم چرا ما که به عشق حسین ودر خلوص نیت غذای نذری درست میکنم وحتی در این ایام حتی در خونه مردم بروی دوست ودشمن باز است که خدایا در ایام کدورت را ازبین ببرد ودوست وصداقت ومهربانی وارد خونه هر کس که طرفدار اما حسین(ع) استت این خبر مرا بسیار داغون کرد من که این سر دینا به عشق حسین ویارانش سیاه به تن کردم ولی داغ این عزیزان بسیار روز مرا پریشان کرد خدا صبر بدهد به آقای دکتر وخانواده محترمش.

  1. وحید گفت:

   این خبر منو هم پریشان کرد آرزو میکردم شایعه بود
   چگونه کسی که از عامل این داغ است پریشان نیست؟

 49. ف گفت:

  واقعا متاسفم و انشاء ا… خدا به آاقی دکتر بزرگوار صبر بده
  چقدر بعضی از انسانها از حیوان هم پست تر هستند، لعنت برشون

 50. زندگی با یک مشت حیوان بی وجدان و کثیف و حیف اینگونه انسانها که قربانی افکار وحشیانه و بیرحم هستند.

 51. حسن گفت:

  خدا ازشون نمیگذره، توحش از نوع اینجوریشا ندیده بودیم که دیدیم، اون دنیا چجوری میخواد جواب بده فقط خدا میدونه، خدا به دکتر صلحی عزیز صبر بده

 52. خدا ازشون نمیگذره، توحش از نوع اینجوریشا ندیده بودیم که دیدیم، اون دنیا چجوری میخواد جواب بده فقط خدا میدونه، خدا به دکتر صلحی عزیز صبر بده

 53. لعنت بر ذات بی شرف اون نامرد
  خداوند دکتر صلحی رو حفظ کنه

 54. محمد گفت:

  در زمانه ای که سربازان تاریکی و جهل در تمام کشور به صورت پنهان و آشکار پراکنده شده اند جمله ی :برای رسیدن به خدا راههای فراوانی هست واقعا بی معنی و بیجاست. از نظر جهل و جمود فقط یک راه هست و فقط اونها از ان راه باخبرند
  پناه بر خدا از این زمانه و وضعیت و کشور…..

 55. امیدوارم باعث وبانی این جنایت تقاص کار کثیفش رو پس بده.
  چه آدمای کثیف وخطرناکی دارن تو جامعه ول میچرخن متاسفانه

  1. عباسی گفت:

   قضیه کاملا سیاسی هست مثل قضیه دکتر پیری

 56. همکار گفت:

  این اعمال بسیار شرم آوره,,امید که حتما حتما مسببش شناسایی بشود ,,ساده از این ماجرا نمیشه گذشت,,با هیچ دلیل و منطقی کشتار جمعی خانواده قابل پذیرش نیس

 57. جوادی گفت:

  این افراد روی یزید را سفید کردن خدا لعنتشون کنه و انشالله به زودی به سزای عملشون میرسن دکتر عزیز تسلیت عرض میکنم انشالله با امام حسین محشور شوند

 58. با غذای نذری امام حسین …..
  کی فکرشو میکنه آخه
  آدم موهای تنش سیخ میشه
  خدایا به حق همین روزا جوابشونو بده

 59. این همه عقده و کینه علیه پزشکا از کجا اومده

 60. الهی خیر نبینن اشغالا چقد پست شدید مردم

 61. ما فکر میکنیم داعش اونی که تو عراق و سوریه …سر میره قافل از اینکه تو کشورمون داریم و دارن برای خودشون حکم میدم و اجرا میکنن به نظرم داعش سگش شرف داره به اینهای که شاید از نوع طبابت این دکتر که اهنگ شجریان رو توصیه میکنه خوششون نمیاد و میان اقدام به مسمومیت دست جمعی یک خانواده میکنن اون حداقل وضعیتش مشخصه میگه من سر میبرم ولی اینهای که این شکلی اقدام به کشتار یک خانواد میکنن وحشت ناک ترهستن

  1. صادق گفت:

   چرا سعی میکنید قضیه رو سیاسی جلوه بدید؟!
   واقعاً شرم آوره…

 62. جواد گفت:

  از کجا معلوم این جنایت ارتباطی به اون نسخه داره؟

 63. جواد گفت:

  از کجا معلوم این جنایت ارتباطی به اون نسخه داره؟
  به فرض هم داشته باشه نفهمی و جنایتکاری یک نفر رو نباید به گونه ای جلوه داد که دیگران رو باهاش متهم کنیم

  1. البته که ارتباطی به اون نسخه نباید داشته باشه اون نسخه بیانگر شعور و شخصیت دکتر صلحی بود چیزی نبود که محرک فرد یا افرادی بشه. فقط چیزی که برام عجیبه اینه که آدم تا این حد که اقدام به قتل ۵ نفر بکنه میتونه قصی القلب باشه اونم تو ماه محرم با عنوان غذای نذری امام حسین !!!!! لعنت خدا و پیامبرانش به این فرد یا افراد .

 64. Fateme گفت:

  از خدای تعالی برای دکتر صلحی و خانواده همسرش صبر مسئلت مینمایم و از خدا میخوام بحق سیدالشهداء هرچه سریعتر این فرد یا افراد دستگیر و تحویل مقامات قضایی بشن .

 65. زهره گفت:

  امام حسین بزنه به کمرشون ایشالا

 66. Reza گفت:

  خدایش رحمتش کند

 67. خبر تلخ و دردناک است.
  بک سوال دارم از حضورتان: (توی کانال تلگرام) چرا علامت تعجب میگذارید آخر جملات خبری بسیار تلخ؟ چرا هر چه میگذرد نثرتان بیشتر میل میکند به سمت نشریات زرد سانحه محور؟

 68. بقای عمر دکتر عبرت برای آینده خطرناکتر@!!!!

 69. م گفت:

  اینده ای خطرناکتردرکمین است

 70. اینده ای خطرناکتردرکمین است

 71. مهرداد گفت:

  چه انسانهای بیرحمی پیدا میشه . خداوند باعث و بانی این کارو لعنت کنه و به بازماندگان درگذشتگان صبر عنایت فرماید .

  1. میثم گفت:

   شما اسم این حیوان رو انسان خطاب می کنید…

  2. علی گفت:

   میثم هر وقت پدر و مادرت رو پیدا کردی بیا در مورد دیگران نظر بده

نشست ها و جلسات

آرشیو»
 • khamenei
 • hashemirafsanjani
 • president