اصلاحات نیوز

نحوه پوشش صدا و سیما در خور آیت‌الله هاشمی نبود

نماینده مردم شیراز در مجلس از پوشش خبر درگذشت آیت‌الله هاشمی در صدا و سیما انتقاد کرد و گفت: نحوه پوشش صدا و سیما درخور و شایسته این انسان بزرگ نبود.
 

اصلاحات نیوز – نماینده مردم شیراز در مجلس از پوشش خبر درگذشت آیت‌الله هاشمی در صدا و سیما انتقاد کرد و گفت: نحوه پوشش صدا و سیما درخور و شایسته این انسان بزرگ نبود.

به گزارش ایسنا، بهرام پارسایی در تذکری شفاهی در آغاز نوبت سوم جلسه امروز مجلس ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی، آن‌را یک ضایعه بزرگ ملی خواند و عنوان کرد: در ضایعه‌ای که بدون شک در زمان‌های حساس و طی گذشت زمان به سنگینی آن بیشتر پی خواهیم برد، نحوه پوشش‌ صدا و سیما از این ضایعه در خور و شایسته این انسان بزرگ نبود.

این نماینده مجلس در ادامه در دفاع از جامعه پزشکی به وزیر بهداشت تذکر داد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی شیراز از دیرباز جایگاه ویژه‌ای داشته و قطب پزشکی کشور بود اما به دلیل سوءمدیریت در سال جاری نه  تنها  در رده اول قرار نگرفت بلکه بعد از دانشگاه‌های رده دوم و سوم کشور قرار گرفت.

پارسایی تصریح کرد: علت این مسئله تداوم مدیریت ۱۳ ساله در دانشگاه شیراز است که نوآوری و ابتکار را از دانشگاه گرفته و برخورد سلیقه‌ای در به کار گرفتن اساتید دانشگاه باعث افت شدید این دانشگاه شده است لذا از وزیر بهداشت می‌خواهم قبل از اینکه این دانشگاه بیش از این دچار افت شود به این مسئله توجه کند.

 

با دیگران به اشتراک بگذارید
 1. جک گفت:

  اتفاقا صدا وسیما خیلی جالب پوشش داد.اگه آقای پارسا رئیس صدا و سیما بود چکار می کرو؟

 2. محمد گفت:

  نوش دارو پس از مرگ سهراب . صداوسیملخودشو بی آبرو کرد واز احمدی نژادیها رو دست خورد

 3. نیما گفت:

  بعضیا به هر چیزی دوست دارند غر بزنند، دیگه خب باید چکار می کرد که نکرد؟

 4. سعید گفت:

  صدا و سیما کارشو خوب انجام داد و حتی به نوعی گردش ۱۸۰ درجه با روال قبلش نشان داد. کار صداو سیما باید وحدت آفرین باشه مهم حضور مردم بود نباید دنبال حاشیه بود

 5. پدرام گفت:

  با سلام صدا سیما دیگه باید چیکار می کرد لطفا منصف باشید

 6. ناشناس گفت:

  ازنماز خوشم نیامد فرزندانش صف سوم بودند چقدر تکبر امام کجای ببینی چه به روزگار ایران اورده اند

 7. حمیدنظری گفت:

  صداوسیمابعداز هشت سال بازهم گزینشی عمل کردولی مهم نیست مردم خوب تشخیص میدهندوهمه دیدیم کسی راکه جندین سال سانسورنمودندچگونه مردم ازاوقدردانی کردند.

 8. ehsan گفت:

  سلام اصلا در اندازه آقای هاشمی نبود و یه هلی شات برای پوشش خیل عظیم عاشقان ایشون انجام ندادن تا مردم ببین چقد ادم اومده

 9. محمد گفت:

  سلام اتفاقا صدا و سیما سنگ تمام گذاشتند مخصوصا شبک خبر

نشست ها و جلسات

آرشیو»
 • khamenei
 • hashemirafsanjani
 • president