اصلاحات نیوز

المپیاکوس با حضور انصاری‌فرد از لیگ اروپا حذف شد

المپیاکوس در شبی که کریم انصاری فرد را در ترکیب اصلی خود داشت شکست سنگینی را برابر بشیکتاش ترکیه متحمل و از دور رقابت‌ها حذف شد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ المپیاکوس در شبی که کریم انصاری فرد را در ترکیب اصلی خود داشت شکست سنگینی را برابر بشیکتاش ترکیه متحمل و از دور رقابت‌ها حذف شد.

در ادامه دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ اروپا سه دیدار برگزار شد که در حساس‌ترین بازی المپیاکوس که کریم انصاری فرد را در ترکیب اصلی خود داشت با نتیجه چهار بر یک برابر بشیکتاتش ترکیه تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

المپیاکوس در دیدار رفت که در یونان برگزار شد به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک دست پیدا نکرد تا با شکست سنگین چهار بر یک در دیدار برگشت از دور رقابت‌ها حذف شود.

در یکی دیگر از دیدارهای برگزار شده سلتاویگو که در دیدار رفت با نتیجه دو بر یک کراسنودار را شکست داده بود در دیدار برگشت بهتر ظاهر شد و با دو گل به پیروزی رسید تا در مجموع با نتیجه ۴ بر یک به دور بعد راه پیدا کند.

در دیگر دیدار هم جدال خنک و خنت برنده نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا این خنک باشد که به خاطر پیروزی ۵ بر دو در دیدار رفت به دور بعد راه پیدا کند.
/ایسنا

 

با دیگران به اشتراک بگذارید

نشست ها و جلسات

آرشیو»
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president