اصلاحات نیوز

روستوف و آزمون به یونایتد و زلاتان باختند

روستوف در شبی که سردار آزمون را در ترکیب اصلی خود داشت، در اولدترافورد با یک گل برابر منچستریونایتد تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها حذف شد. رم هم با وجود پیروزی برابر لیون از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ روستوف در شبی که سردار آزمون را در ترکیب اصلی خود داشت، در اولدترافورد با یک گل برابر منچستریونایتد تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها حذف شد. رم هم با وجود پیروزی برابر لیون از دور رقابت‌ها کنار رفت.

مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با انجام ۵ دیدار به پایان رسید که در حساس‌ترین بازی منچستر یونایتد در اولدترافورد از روستوف پذیرایی کرد.

این دیدار در حالی برگزار شد که جدال رفت دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود، اما در دیدار برگشت منچستر یونایتد از امتیاز میزبانی خود استفاده کرد و توانست با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد و به دور بعد راه پیدا کند.

تک گل این دیدار را خوان ماتا در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند.

سردار آزمون ستاره ایرانی روستوف در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت. او در دقیقه ۶۲ تعویض شد و جای خود را به بخاروف داد.

در یکی دیگر از دیدارهای حساس رم که در دیدار رفت با نتیجه ۴ بر دو تن به شکست داده بود، این‌بار در ورزشگاه المپیکو از لیون پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر یک رم به پایان رسید.

با این نتیجه این لیون بود که به خاطر گل زده بیشتر به دور بعد راه کرد و رم از دور رقابت ها حذف شد.

نتایج دیگر دیدارها
مونشن گلادباخ ۲ – شالکه ۲( صعود شالکه به دور بعد)
اندرلخت ۱ – آپوئل نیکوزیا صفر(صعود اندرلخت)
آژاکس۲- کپنهاگن صفر(صعود آژاکس)

/ایسنا

با دیگران به اشتراک بگذارید

نشست ها و جلسات

آرشیو»
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president