اصلاحات نیوز

زنگنه :زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است ما یادمان نمی رود/ ایران بالا و‌ پایین زیاد دیده است،آنهایی که بیشتر از ۵۰ سال تاریخ ندارند خوشحال نباشند

اصلاحات نیوز، وزیر نفت در جدید ترین سخنرانی خود خطاب به همسایگانی که از تحریم ایران خوشحالند گفت: «ایران بالا و‌ پایین زیاد دیده است. آنهایی که بیشتر از ۵۰ سال تاریخ ندارند خوشحال نباشند. آنهایی که داعش تا دروازه پایتخت شان رفت.» اگر‌ توتال نتواند معافیت از تحریم ها را بگیرد طبق قرار‌داد سهمش به CNPC منتقل می شود.جریمه ای به توتال تعلق نمی گیرد و از مو‌ضوع «امکان اجرا» نداشتن استفاده می کنند اما پولی که تاکنون هزینه کرده اند را تا زمان تولید فاز نمی دهیم.

زنگنه

وزیر نفت در جدید ترین سخنرانی خود خطاب به همسایگانی که از تحریم ایران خوشحالند گفت: «ایران بالا و‌ پایین زیاد دیده است. آنهایی که بیشتر از ۵۰ سال تاریخ ندارند خوشحال نباشند. آنهایی که داعش تا دروازه پایتخت شان رفت.»

هیچ کس نمی‌تواند ما را در تولید نفت جهان نادیده بگیرد. زنگنه درباره خوشحالی برخی از کشورها از تحریم ایران گفت : زمستان می رود و‌ رو سیاهی اش به زغال می ماند

اگر‌ توتال نتواند معافیت از تحریم ها را بگیرد طبق قرار‌داد سهمش به CNPC منتقل می شود. جریمه ای به توتال تعلق نمی گیرد و از مو‌ضوع «امکان اجرا» نداشتن استفاده می کنند اما پولی که تاکنون هزینه کرده اند را تا زمان تولید فاز نمی دهیم.

زنگنه در پاسخ به سوال واکنش شما در مقابل بعضی وزرای اوپک که گفته اند او‌پک نفت بازار را (با وجود تحریم ایران) تامین می‌کند و به نوعی ابراز خوشحالی کرده‌اند چیست؟ زنگنه: «زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است. ما یادمان نمی رود.»

منبع: رضا زندی

با دیگران به اشتراک بگذارید

نشست ها و جلسات

آرشیو»
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president